Somafix Sıcak Mum Silikon Şeffaf İnce -7,4x300mm
Somafix Sıcak Mum Silikon Şeffaf İnce -7,4x300mm

Somafix Sıcak Mum Silikon Şeffaf İnce -7,4x300mm (1KG)

Marka : Somafix
Fiyat : 38,00 ₺(KDV Dahil)
4,59 ₺ 'den başlayan taksitlerle

Somafix Sıcak Mum Silikon Şeffaf İnce -7,4x300mm

 

 

 

Genel Bilgi:SOMAFIX Mum Silikon yüksek viskoziteli genel amaçlı yapıştırıcıdır. Kirli ve yağlı yüzeylere yapışır. Kokusuzdur. Çok iyi yapıştırır. Kullanımı kolaydır. Temizleme gerektirmez. Çevreye dosttur.

Uygulama Alanları:Metal, deri, seramik, porselen, birçok plastik, sert ve yumuşak tahta, kağıt, karton, kumaş yapıştırmada kullanılır. Kendin-yap uygulamaları, ev tamiratları, sanat ve hobi çalışmaları için idealdir. Yumuşak PVC, PE ve PS ile direkt temas gerektiren uygulamalar için uygun değildir.

Kullanım Şekli:Mum silikonu tabancanın arkasına yerleştirin. Çubuk tabancanın ağzına tam olarak yerleşinceye kadar tetiğe birkaç kez basın. Tabancanın ısınması için yaklaşık 5-7 dakika bekleyin. Yapıştırıcı nozülden akana kadar tetikleyin. Yapıştırıcıyı yüzeye yaymayın. Yapıştırılacak yüzeyleri uygulamadan hemen sonra birbirine bastırın. İşlem bitince yapıştırıcı tabancasını prizden çıkarın.

Güvenlik:Tabancanın arkasındaki yapıştırıcıyı asla çekip çıkarmayın. Tabanca sıcakken sapı ve tetiğinden başka hiçbir yerine dokunmayın. Kullanılmayan yapıştırıcıları kapalı kartonunda, tozlu alanlardan uzakta tutunuz. Çocuklardan uzak tutunuz.

Raf Ömrü:24 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.